Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Dalsjöfors GoIF

Följ

Dalsjöfors GoIF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Dalsjöfors GoIF
Välj lag/grupp

Augusti 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.31
  • 2Fre
  • 3Lör
  • 4Sön
  • 5Mån
    v.32
    • 20:00

      Träning P-35


      21:30
  • 6Tis
  • 7Ons
  • 8Tor
  • 9Fre
  • 10Lör
  • 11Sön
    • 13:00

      Ungdomens dag med Elfsborg P-15


      18:30
    • 17:00

      Hillared/Sexdrega (hemma) P-12


      19:00
  • 12Mån
    v.33
  • 13Tis
  • 14Ons
  • 15Tor
  • 16Fre
  • 17Lör
    • 12:00

      Norrby IF (borta) P-09/10


      14:00
  • 18Sön
    • 10:00

      Dagsläger F-14


      18:00
    • 11:00

      Sätila SK (borta) F-12


      13:00
    • 14:30

      Svenljunga/Högvad (borta) P-09/10


      16:30
    • 15:00

      Kiosk gårdavallen P-14


      17:00
    • 16:00

      Redvägs FK (hemma) P-14


      18:00
    • 16:00

      Södra Vings IF (borta) P-12


      18:00
    • 17:30

      Brämhults IK Gul (hemma) P-12


      19:30
  • 19Mån
    v.34
    • 17:00

      Träning F-12


      18:30
    • 18:45

      Tranemo IF (hemma) Seniorlag Herrar


      20:45
    • 18:45

      Brämhults IK Vit (borta) F-14


      20:45
    • 20:00

      Träning P-35


      21:30
  • 20Tis
  • 21Ons
    • 18:00

      Kiosk gårdavallen P-14


      20:00
    • 19:00

      Mariedals IK Vit (hemma) P-14


      21:00
  • 22Tor
  • 23Fre
  • 24Lör
    • 11:00

      Kronängs IF (hemma) P-09/10


      13:00
    • 11:00

      Skene IF (borta) P-09/10


      13:00
  • 25Sön
    • 15:00

      Svenljunga IK (borta) P-12


      17:00
    • 15:00

      Gånghester/Målsryd (hemma) F-14


      17:00
    • 16:00

      Kiosktjänstgörning F-12


      17:15
    • 16:15

      Ulricehamns IFK Svart (hemma) F-12


      18:15
    • 17:30

      Länghems IF (hemma) P-12


      19:30
    • 18:00

      Rävlanda AIS (hemma) P-09/10


      20:00
  • 26Mån
    v.35
  • 27Tis
  • 28Ons
    • 18:00

      IFK Örby (borta) F-12


      20:00
    • 19:15

      Fristad/Sparsör/Borgstena (borta) P-09/10


      21:15
  • 29Tor
    • 17:00

      Träning F-12


      18:30
    • 17:15

      Träning P-14


      18:30
    • 17:15

      Träning F-14


      18:30
    • 19:00

      Hällingsjö/Hyssna/Ubbhult (9:9) (hemma) P-09/10


      21:00
    • 19:00

      Träning Seniorlag Herrar


      20:30
  • 30Fre
  • 31Lör
    • 11:00

      IF Elfsborg Röd (borta) P-12


      13:00
    • 11:00

      Grönahögs IK (borta) F-14


      13:00
    • 16:00

      Korsberga IF (hemma) Seniorlag Herrar


      18:00